Hakkımda

MERHABA 

   Çok kısa kendimden bahsedeyim. İstanbul Eyüp’te doğdum. İlk ve Orta öğrenimini İstanbul’ da tamamladım . Lise yıllarında Gitarla tanıştım, 8 yıldır Klasik Gitar, Elektrik Gitar, Ney ve Bağlama çalıyorum. 6 yıl sokak müzisyenliği yapıp , birçok yerde de sahne aldım. Müzisyenliğe hala büyük bir aşkla devam ediyorum. Gelelim Manga ve Anime merakımın başlangıcına tam tamına 9 sene oldu. StarTv’de One Piece’i izleme ile başladı bu tatlı serüven. Yıllardır da severek okuyorum ve izliyorum .
  Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünden mezunum. Aynı zamanda bir ajans da sosyal medya hesap yöneticisi olarak çalışıyorum. Ulusal Down Sendromlular Derneğinde aktif olarak gönüllülük faaliyetlerinde bulunuyorum. Dünya çapında 9 Milyon, Türkiye’de 20.000 üzerinde gönüllüye sahip olan Let’s Do It Akdeniz in Koordinasyon ekibinde   Sosyal Medya uzmanı olarak çalışıyorum.
  Bende sizi tanımak çok isterim kafanıza takılan bir şey olur ya da tanışmak isterseniz sosyal medya hesaplarımdan veyahut iletişim formundan bana ulaşabilirsiniz
Sevgiler.

Caner Babataş