Mobil Pazarlama Ajansları


Boomerang Sosyal Medya Ajansı İstanbulBoomerang İstanbul

Şakayık Sok. Ihlamur Palas No: 42/10 Nişantaşı, İstanbul
Tel: 0212 231 45 63 | info@boomerangistanbul.com
www.boomerangistanbul.com

Boomerang İstanbul, dijital çağın güncel pazarlama platformlarına odaklanmış tecrübeli bir Sosyal Medya ve Mobil Pazarlama Ajansı’dır. Markalar için “Sosyal Medya Pazarlama” stratejileri oluşturur, iletişim sürecindeki uygulamaların baştan sona üretim ve yönetimini üstlenir.


Clockwork Dijital Ajans İstanbulClockwork

19 Mayıs Mah. 19 Mayıs Cad. UBM Plaza No:37 K:4 D:14 Şişli, İstanbul
Tel: 0212 275 10 84 | clock@clockwork.com.tr
www.clockwork.com.tr

Clockwork, içinde bulunduğumuz dijital dünyada, modern ve yenilikçi fikirleri gerçekçi ve güncel pazarlama yaklaşımları ile birleştirerek en iyi sonuçları almaya odaklanan interaktif bir dijital ajanstır.


Happy Digital Dijital Reklam AjansıHappy Digital

Esentepe Mah. Harman Sk. No:5 Kolektif House, Levent, İstanbul
Tel: 0212 237 09 55 | happy@happydigital.com.tr
www.happydigital.com.tr

Happy Dijital, 2011’den beri dijital dünyada markalara mutluluk vaat ediyor. Bünyesindeki mobil yazılım ekibiyle iOS ve Android platformlar için 30’un üzerinde uygulama hazırlayan Happy Digital, fikirden uygulamaya kadar tüm süreçleri kendi bünyesinde yürüterek markalara hızı ve güveni aynı anda sunuyor.


Kuka Apps Mobil Uygulama Kuka Apps

Evliya Çelebi Mah. Kıblelizade Sk. Eminbey Apt. No:16 D:4 Şişhane, Beyoğlu, İstanbul
Tel: 0212 243 92 84 | info@kukaapps.com
www.kukaapps.com

2011 yılında kurulan Kuka Mobil Uygulama, markalarına iOS, Android ve Windows Phone platformlarında çalışan her çeşit mobil uygulama fikir ve strateji geliştirme, tasarım, yazılım ve pazarlama konusunda destek vermektedir.


Markis Creative Dijital AjansMarkis Creative

Gülbahar Mah. Cemal Sururi Sok. No: 15/38 Mecidiyeköy, Şişli, İstanbul
Tel: 0212 288 40 00 | info@markis.com.tr
www.markis.com.tr

“İletişim Sanattır” mottosuyla 2009 yılında kurulan Markis Creative, adını yunan mitolojisine göre sanatın ilk icra edildiği Markis adasından almaktadır. Akılcıl yaklaşım algoritmasıyla, yerel ve global pek çok marka için, web yazılım – tasarım, sosyal medya yönetimi, dijital pazarlama, arama motoru optimizasyonu, mobil uygulama geliştirme ve mobil pazarlama gibi alanlarda, dijital sanatlar icra etmektedir.


SHERPA Dijital Ajans İstanbulSHERPA

Bağdat Cad. Öncü Sk. Büyükhanlı Sitesi, 2/1 B1 Blok Kat: 10 D:26-27 Suadiye, İstanbul
Tel: 0216 302 49 87 | infodesk@designedbysherpa.com
www.sherpa.digital

SHERPA, kullanıcı deneyimi tasarımı odaklı bir dijital tasarım stüdyosudur. SHERPA’da tasarım, problemin çözümünü tasarlamak anlamına gelir. SHERPA, çözümü tasarlamak için öncelikle doğru soruları sorarak problemi tanımlar. Kullanıcı deneyimi analizi, içerik stratejisi, kullanıcı deneyimi stratejisi ve kullanıcı deneyimi tasarımı hizmetleri verir. Optimizely’nin UX alanındaki ilk Türk çözüm ortağıdır ve Türkiye’nin UX alanında en zengin içeriğini SHERPA Blog’da yayınlar.


Studio RecodeStudio Recode

Asmalımescit Mah. Şehbender Sok. No: 18/2 Beyoğlu, İstanbul
Tel: 0212 243 99 79 | info@recode.co
www.studiorecode.com

Studio Recode, dijital odaklı bir marka iletişim ajansıdır. Üç temel alanda hizmet vermektedir: Marka Stratejisi & Yönetimi, Grafik Tasarım, Web Yazılım Geliştirme.