Sem & Seo Ajansları


Bigbang Dijital SEM & SEO Ajansı İstanbulBigbang Dijital

Esentepe Mahallesi, Büyükdere Caddesi, Levent 199, Levent, Şişli, İstanbul
Tel : +90 216 807 0049 | info@bigbang-digital.com
www.bigbang-digital.com 

Dijital dünyadaki tüm yenilikleri profesyonel ve yaratıcı kadrosuyla hizmetlerine yansıtan Bigbang Dijital; SEO, Sosyal Medya, Adwords ve Web Sitesi Kurulumu hizmeti veren yeni nesil bir dijital reklam ajansıdır.


Brands&Clicks SEM & SEO Ajansı İstanbulBrands&Clicks

Akatlar Mh. Yıldırım Oğuz Göker Sk. No:58 Beşiktaş, İstanbul
Tel: 0212 257 7901 | info@brandsclicks.com
www.brandsclicks.com 

Brands&Clicks, markaların websiterine ya da eticaret sitelerine, SEO ve İçerik ile organik yollardan ziyaretçi çekmelerini sağlayarak, Web Analiz ve UX ile website performansını arttırmaya yönelik dijital pazarlama faaliyetleri gerçekleştirmektedir.


Buzul Teknoloji SEM & SEO Ajansı İstanbulBuzul Teknoloji

Barbaros Bul. No: 69 Kat: 6 Daire: 11 Beşiktaş, İstanbul
Tel: 0212 259 9866 | info@buzul.com
www.buzul.com.tr 

2005 yılından bu yana tüm dünyada yüzlerce web tabanlı yazılım projesini başarı ile tamamlayan Buzul Teknoloji; arama motoru optimizasyonu ve arama motoru pazarlama hizmetleri konusunda dünya standartlarındadır.


Destex Digital SEM & SEO Ajansı İstanbulDestex Digital

Cemal Sururi Caddesi Halim Meriç Plaza No: 15/34 Mecidiyeköy, İstanbul
Tel: 0212 212 12 42 | info@destexdigital.com
www.destexdigital.com

Destex Digital, sertifikalı uzman ekibi ile Google AdWords reklamcılığı ve arama motoru optimizasyonu hizmeti veren ödüllü Google Reklam ajansıdır.


Digitouch SEM & SEO Ajansı İstanbulDigitouch

Şehit Ahmet Sok. Mecidiyeköy İş Merkezi No: 4 Kat: 13 Mecidiyeköy, İstanbul
Tel: 0212 282 40 01 | info@digitouch.com.tr
www.digitouch.com.tr 

2008 yılında kurulan Digitouch Media Group, performans tabanlı dijital pazarlama ve medya hizmetleri sunan, alanında öncü uluslararası bir şirkettir.


Hostamedia Dijital Reklam AjansıHostamedia

Levent Mahallesi, Şakayıklı Sokak No:25 Levent, İstanbul
Tel: 0212 347 07 12 | info@hostamedia.com
www.hostamedia.com

Hostamedia, müşterilerinin ihtiyaçlarına göre belirlediği stratejiler doğrultusunda; web tasarımı ve yazılımı, mobil site tasarımı ve yazılımı, kullanıcı arayüzü tasarımı (ATM, digital signage, kiosk), mobil uygulama geliştirme, SEO, SEM, içerik geliştirme, kullanıcı deneyimi tasarımı, sosyal medya yönetimi, kurum kimliği tasarımı gibi farklı çözümler sunmakta, E-ticaret Sistemleri, İçerik Yönetim Sistemleri (CMS) gibi çeşitli web tabanlı yazılım projeleri geliştirmektedir.


Kubix Digital SEM & SEO Ajansı İstanbulKubix Digital

İz Giz Plaza, Giriş Kat Maslak, İstanbul
Tel: 0212 329 79 63 | info@kubix.digital
kubix.digital 

Kubix Digital, eski Google çalışanları tarafından kurulduğu 2007 yılından bu yana arama motoru odaklı dijital pazarlama hizmeti vermektedir. Istanbul ve Berlin’de faliyet gösteren ajans, sadece Türkiye’de değil, uluslararası SEM, SEO, Dönüşüm Optimizasyonu ve Google Analytics danışmanlığı alanlarında deneyimlidir. 2017 yılında Avrupa (European Search Awards) ve MENA bölgesinin (MENA Search Awards) en iyi Entegre Arama Ajansı ünvanına sahip olmuştur.


MotionB Dijital Medya Planlama AjansıMotionB

Fulya Mahallesi, Öztürk Sokak, Akabe İş Merkezi No:1/A Şişli-Mecidiyeköy, İstanbul
Tel: 0212 280 00 28 | info@motionb.com
www.motionb.com

MotionB Dijital, markaların strateji, planlama, uygulama ve analiz aşamalarında müşteri odaklı yaklaşımı ile dijital dünyada doğru konumlanmaları ve öne çıkmaları için çalışan yeni nesil dijital reklam ajansıdır. Google Partners rozetine sahip olan MotionB Dijital, 2014 yılında en yüksek alım yapan bağımsız medya satın alma ajansı seçilmiştir.


Peakment Digital SEM SEO AjansıPeakment Digital

Kavacık Mah. Fatih Sultan Mehmet Cad. No:36 Universal Plaza Kat:6, Beykoz, İstanbul
Tel: 0850 346 63 25 | hello@peakment.com
www.peakment.com

Peakment Digital, kurumsal firmalara ve medya sektörü çalışanlarına yönelik Google Adwords Reklamları ve Seo başta olmak üzere 360° Dijital Pazarlama hizmeti veren bir çözüm ortağıdır.


SEM & SEO Ajansı İstanbulSEM

Büyükdere Cad. No: 108, Kat:1 Esentepe, İstanbul
İletişim bilgisi bulunmuyor.
www.semtr.com 

SEM, tıklama öncesi servisler olarak adlandırılan tanıtım çalışmalarından, tıklama sonrasında web sitenize gelen ziyaretçilerle ilgili tüm ölçümleme ve performans odaklı uygulamalara kadar, web sitenizle ilgili uçtan uca, tamamlayıcı servisler sunar.


Sempeak SEM SEO Ajansı İstanbulSempeak

Cenap Şahabettin Sk. No:8 34718 Koşuyolu, Kadıköy, İstanbul
Tel: 0216 550 01 35 | info@sempeak.com
www.sempeak.com 

Sempeak, profesyonel ruhla çalışan arama motoru pazarlama ajansıdır. Sempeak, konusunda uzman ekibi sayesinde tüm müşterilerine birebir hizmet vermeye odaklanmıştır.


SEOPerf SEO Ajansı İstanbulSEOPerf

Hasanpaşa Mah. Kurbağalıdere Cad. Altunel iş Hanı No:51/35 Kadıköy, İstanbul
Tel: 0216 550 01 09 | info@seoperf.com
www.seoperf.com 

Dijital pazarlama ve stratejiler alanında faaliyet göstermekte olan SEOPerf, hizmetlerini hızlı ve rasyonel bir biçimde hayata geçirerek tüm projelerinin başarıya ulaşması için çözüm odaklı çalışmalar sergilemektedir.


Zeo Seo AjansıZeo

Rıhtım Cd. İzzettin Sk. No:1/8-9 Kadıköy, İstanbul
Tel: 0850 302 25 52 | hello@zeo.org
zeo.org

Dünyaca ünlü markalardan, startup şirketlerine kadar geniş bir müşteri kartelyasına hizmet sunan Zeo, sadece bir SEO ajansı değil aynı zamanda Türkiye’nin en büyük SEO komünitesini de yönetmektedir. Her ay düzenlenen “Digitalzone Meetups” ve her yıl gerçekleştirilen “Digitalzone” konferansının organizatörüdür. MENA Search Awards’da MENA bölgesinin En İyi SEO Ajansı Ödülü ile birlikte toplamda 4 ödül alan Zeo en fazla ödülü alan ajans olmuştur.